anadolu yakası hurdacı

anadolu yakası hurdacı


Anadolu yakası hurdacısı olan akdoğan hurdacılık hizmetinizde. İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermekte olan firmamız temellerini güven üzerine atmış olup müşteri memnuniyetini esas almaktadır. 7 gün 24 saat anadolu yakası müşterilerimizin hizmetinde olan akdoğan hurda, en uygun fiyatlarla hurdalarınızı alır.

Hurdasını değerlendirmek isteyen müşterilerimiz akdoğan hurdayı arayarak hurdalarını değerlendirebilirler. eski püskü tavalar tencereler bozuk elektronik eşyalar, bakır, alüminyum, demir kablo, çinko, tenek vb her türlü hurdanız alınır. Alınan hurdalarınız geri dönüşüme kazandırılır.

Anadolu yakasında ikamet ediyor ve hurdacı arıyorsanız akdoğan hurdayı arayın, hemen adresinize gelelim. akdoğan hurdacılık hizmetinizdedir.
Peki Akdoğan Hurdacılık, Anadolu yakasında sizden aldığı hurdaları nasıl değerlendirir?

Anadolu yakası hurdacısı, sizden satın aldığı hurdaları gelişmiş teknoloji geri dönüşüm aletleriyle yeniden geri dönüşüme kazandırır. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar doğaya ve ekonomiye olumlu yönde katkı sağlar. Bakır hurdası alüminyum hurdası, çinko hurdası gibi metal hurdalar ham maddeye dönüşerek kullanılır ve yurt dışından metal hurdaası ithal etmeye gerek bırakmaz. Kağıt hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması ise ağaçları korur, yeni ağaç kesilmesine gerek bırakmaz.

Bu nedenle siz anadolu yakası sakinleri olarak her nevi hurdanızı akdoğan hurdacılık aracılığıyla değerlendirebilir ve geri dönüşümün olumlu etkilerine katkı sağlayabilirsiniz.

Akdoğan hurdacılık siz değerli anadolu yakası sakinlerinin telefonlarını beklemektedir. Anadolu yakası hurdacısı size bir telefon kadar yakın. Bir an önce arayın ve hurdalarınızı değerlendirin.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat