istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Ümraniye Hurdacısı mı? Akdoğan Hurdacılık. Ümraniye’de hurdacı mı bakıyorsunuz? Akdoğan Hurdacılık. Neden mi Akdoğan Hurdacılık? Çünkü Akdoğan Hurdacılık hem Ümraniye’de hem de tüm İstanbul’da 12 yıldır faaliyette olan, müşteri memnuniyetini sağlamak üzere çalışan, kalite ve güveni kendisine ilke edinmiş başlıca hurda firmasıdır.
Akdoğan Hurdacılık her türlü hurdanızı değerlendirir. Demir hurdası, bakır hurdası, tel hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, vs… Her nevi hurda tam değerinde alınır. Akdoğan Hurdacılık siz değerli Ümraniye sakini müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına dünya hurda piyasasını yakından takip edip en güncel fiyatlarla hizmet sunmaktadır.
Akdoğan Hurdacılık müşteri memnuniyetini sağlamak adına 7 gün 24 saat faaliyetlerini sürdürmektedir. Hurdacılık sektörünün önde gelen firması Akdoğan hurdacılık, teslim aldığı hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadır. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar metal ithalatını kısıtlamada büyük öneme sahiptirler. BU nedenle elinizdeki hurdalar için vakit kaybetmeden Akdoğan Hurdacılık’ı arayın.

Etiketler: , , , , , ,

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat