sisli-hurdaci

sisli-hurdaci


Silivri’de hurdacı mı arıyorsunuz? nerede mi? Tam yerindesiniz. İstanbul’un en uzak ilçelerinden olan Silivri’de hurdacılık hizmeti Akdoğan Hurdacılık tarafından verilmektedir. Akdoğan Hurdacılık Silivri’nin her yerinde hizmetini sürdürmektedir.
Hem Sİlivri’de hem de tüm İstanbul’da 12 yıldır hizmetlerini sürdürmekte olan Akdoğan Hurda için temel ilke siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Müşteri odaklı çalışan Silivri Hurdacısı bu amaçla 7 gün 24 saat hizmetlerini sürdürmektedir. Her an ulaşılabilir bir durumda olan Akdoğan Hurdacılık güncel hurda fiyatlarını anbean takip etmekte, müşterilerimize en güzel fiyatları sunmaktadır.
Hurdanız hangi tür olursa olsun, ister kablo hurdası ister demir hurdası ister bakır hurdası. Her nevi hurda Akdoğan hurdacılık tarafından değerlendirilmekte, geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar ülke ekonomisine büyük katkı sağlamakta, dışarıdan metal maden ithalatına gerek bırakmamaktadır.
Bu nedenle siz değerli Silivri sakinlerini hurdalarını Akdoğan Hurda tarafından değerlendirmeye davet ediyoruz. 05539863345 numaralı telefondan bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hurdalarınız tam değerinde değerlendirilecek ve karşılığı nakit ve peşin olarak size ödenecektir.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat