istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Üsküdar’da hurdacı mı arıyorsunuz? Üsküdar Hurdacısı nerede mi? Tam yerindesiniz. İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden olan Üsküdar’da hurdacılık hizmeti Akdoğan Hurdacılık tarafından verilmektedir. Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk… Akdoğan Hurdacılık Üsküdar’ın her yerinde hizmetini sürdürmektedir.
Hem Üsküdar’da hem de tüm İstanbul’da 12 yıldır hizmetlerini sürdürmekte olan Akdoğan Hurda için temel ilke siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Müşteri odaklı çalışan Üsküdar Hurdacısı bu amaçla 7 gün 24 saat hizmetlerini sürdürmektedir. Her an ulaşılabilir bir durumda olan Akdoğan Hurdacılık güncel hurda fiyatlarını anbean takip etmekte, müşterilerimize en güzel fiyatları sunmaktadır.
Akdoğan Hurdacılık, Üsküdar ilçemizin sakinlerinin hurdacı ihtiyacını karşılamak üzere her türlü hurdanızı değerlendirmektedir. Demir hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası veya bakır hurdası. Hepsi için Akdoğan Hurdacılık’ı arayabilirsiniz. 05539863345 numaralı hattımıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Tahmini fiyat bilgisi için değerlendirmek istediğiniz hurdalarınızın fotoğrafını çekerek whatsapptan bize gönderebilirsiniz.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat