istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


İstanbul Sultanbeyli’de 12 yıldır hizmetlerini sürdürmekte olan Akdoğan Hurdacılık siz değerli Sultanbeyli halkımızın hizmetindedir. Hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Akdoğan Hurdacılık’ı arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. 05539863345 numaralı hattımızı arayarak hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Hurdalarınız tamamen değerinde, güncel hurda fiyatları üzerinden alınacaktır. Her türlü hurda çeşidi Akdoğan Hurdacılık tarafından değerlendirilir. Tahmini teklif almak için 05539863345 numaralı whatsapp hattımıza değerlendirmek istediğiniz hurdaların resmini atabilirsiniz. Ancak tam değerin yerinde verileceğini unutmayınız. Özelde Sultanbeyli ilçesinde genelde ise tüm İstanbul’a hizmet vermekte olan Akdoğan Hurdacılık’a ulaşmak için hemen arayın.
Hurdalarınız hangi işlemleri görmektedir? Siz değerli Sultanbeyli sakinlerinin değerlenriemek için hurdacıya verdiği hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar sayesinde her yıl milyonlarca liraya ithal edilen metallerin ithalatında düşüş yaşanacak, yerli para içeride kalacaktır. Bu da uzun vadede ülke gelişimine büyük katkı sağlayacaktır. Bu nedenle geri dönüşüme kazandırılan her hurdanız ülke için değerini unutmamak gerekir.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat