avrupa yakası hurdacı

avrupa yakası hurdacı


İstanbul Göngüren’de 12 yıldır hizmetlerini sürdürmekte olan Akdoğan Hurdacılık siz değerli Göngüren halkımızın hizmetindedir. Hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Akdoğan Hurdacılık’ı arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. 05539863345 numaralı hattımızı arayarak hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Hurdalarınız tamamen güncel hurda piyasasındaki değer üzerinden alınır. Bedeli size peşin olarak nakit ödenir. Hurdalarınız tamamen net gramajı üzerinden değerlendirilecektir.

Güngörenin hangi semtinde olursanız olun yanıbaşınızdayız. Merter, Sanayi, Tozkoparan, Akıncılar… İster evinizde, ister işyerinizde.. Nerede hurdanız varsa bizi çağırın, oraya gelelim.
Akdoğan Hurdacılık her türlü hurdanızı değerlendirir. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlamak en önemli önceliğimizdir. İster bakır hurdası ister demir hurdası ister sarı hurda… Tüm hurdalarınız için arayabilirsiniz.
Bize ulaştıktan sonra en kısa sürede adresinize ulaşacağız. Hem Güngören hem de tüm İstanbul geneline hizmet verilmektedir.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat