istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Tuzla Hurdacısı mı? Aradığınız firma Akdoğan Hurdacılık. Tuzla’da hizmet vermekte olan Akdoğan Hurdacılık siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Kablo hurdanız mı var? Demir hurdanızı paraya mı çevirmek istiyorsunuz? Bakır hurdalarınızdan kurtulmak ve aynı zamanda para kazanmak mı istiyorsunuz? Çinko hurdalarınız evinizde iş yerinizde çok fazla yer mi kaplıyor? O zaman beklemeden Akdoğan Hurdacılık’ı arayın.

Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler… Tuzla’nın her semtine her mahallesine hizmet vermekte olan Akdoğan hurdacılık için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir. İstediğiniz günde istediğiniz saatte hizmetinizdeyiz.
Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan Akdoğan Hurdacılık, size bir telefon kadar yakın. 05539863345 numaralı hattımızı arayarak bize ulaşın. Adresinize gelelim. Önceden fiyat bilgisi almak isterseniz değerlendirmek istediğiniz hurdalarınızın fotoğrafını bize yollayarak tahmini bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tam değerlendirme adresinizde hurdalarınız tartıldıktan sonra yapılıp net fiyat verilecektir.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat