istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Pendik Hurdacısını mı arıyorsunuz? Tam yerindesiniz. Akdoğan Hurdacılık 12 yıldır Pendik’te hurdacılık alanında hizmet veren hurda firmalarının başında gelir. Bahçelievler, Çamçeşme, Esenyalı, Yenişehir… Pendik’te her semte, her mahalleye, her sokağa hizmet vermekteyiz. Siz yeter ki bize ulaşın. Kullanmadığınız hurdalarınız en iyi alım fiyatıyla değerlendirilecek ödemeniz anında size nakit ve peşin olarak yapılacaktır.
Akdoğan Hurdacılık, özelde Pendik genelde ise tüm İstanbul’a hizmet vermektedir. Pendik hurdacısı için en temel ilke ve hedef müşteri memnuniyetidir. Bu nokta esas alınarak müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir. Günün hangi saati olursa olsun çekinmeden arayabilir, bize ulaşabilirsiniz. Her türlü hurdanız paraya çevrilecektir.
Paraya çevirmek istediğiniz hurdalarınızın fotoğraflarını çekip bize ulaştırın. Size tahmini bir değer söyleyelim. Ancak en doğru fiyat, adresinizde hurdalar tartıldıktan sonra verilecektir. Bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat