anadolu yakası hurdacı

anadolu yakası hurdacı


Kağıthane Hurdacısı mı? Tam yerindesiniz. Akdoğan Hurdacılık 12 yıldır İstanbul’un Kağıthane ilçesinde hizmet vermekte olan hurdacınızdır. Akdoğan Hurdacılık kendisini siz değerli müşterilerimize adamıştır. Bu sebeple 7 gün 24 saat hizmetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamaktan asla ödün vermemektedir.

Kağıthanenin her semtinde hizmetlerimiz sürmektedir. Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Emniyetevleri Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Yahyakemal Mahallesi, Yeşilce Mahallesi… Siz neredeyseniz biz oradayız. Siz nereye isterseniz, biz oraya geliriz…


Akdoğan Hurdacılık, Kağıthane ilçemizin sakinlerinin hurdacı ihtiyacını karşılamak üzere her türlü hurdanızı değerlendirmektedir. Demir hurdası veya kablo hurdası ya da bakır hurdası. Hepsi için AKdoğan Hurdacılık’ı arayavilirsiniz. 05539863345 nolu hattımıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Tahmini fiyat bilgisi için değerlendirmek istediğiniz hurdalarınızın fotoğrafını çekerek whatsapptan bize gönderebilirsiniz.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat