istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Şişli’de hurdacı mı arıyorsunuz? Şişli Hurdacısı nerede mi? Tam adresindesiniz. İstanbul’un en gözde ve merkezi ilçelerinden olan Şişli’de hurdacılık hizmeti Akdoğan Hurdacılık tarafından verilmektedir. 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı, Pangaltı, Şişli, Teşvikiye semteri olmak üzere Akdoğan Hurdacılık Şişli’nin her yerinde hizmetini sürdürmektedir.
Hurdanız hangi tür olursa olsun, ister kablo hurdası ister demir hurdası ister bakır hurdası. Her nevi hurda Akdoğan hurdacılık tarafından değerlendirilmekte, geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar ülke ekonomisine büyük katkı sağlamakta, dışarıdan maten ithalatına gerek bırakmamaktadır.
Özelde Şişli’de genelde ise tüm İstanbul’da 12 yıldır hizmetlerini sürdürmekte olan Akdoğan Hurda için temel ilke siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Müşteri odaklı çalışan Şişli Hurdacısı bu amaçla 7 gün 24 saat hizmetlerini sürdürmektedir. Her an ulaşılabilir bir durumda olan Akdoğan Hurdacılık güncel hurda fiyatlarını anbean takip etmekte, müşterilerimize en güzel fiyatları sunmaktadır.
Bu nedenle siz değerli Şişli sakinlerini hurdalarını Akdoğan Hurda tarafından değerlendirmeye davet ediyoruz. 05539863345 numaralı telefondan bize her zaman ulaşabilirsiniz. Hurdalarınız tam değerinde değerlendirilecek ve karşılığı nakit olarak size ödenecektir.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat