avrupa yakası hurdacı

avrupa yakası hurdacı


Zeytinburnu Hurdacısı mı? Zeytinburnu’nda hurdacı mı bulamıyorsunuz? İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde ikamet ediyor ve bir hurdacı arıyorsanız tam yerindesiniz. Zeytinburnu Hurdacısı olan Akdoğan Hurdacılık 12 yıllık hizmetine devam ediyor. Beştelsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi… Zeytinburnu’nun her yerindeyiz. Akdoğan Hurdacılık İstanbul’un hem Zeytinburnu İlçesinde hem de diğer tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Hurdanız mı var? Evinizde çok mu yer kaplıyor? Hem hurdalardan kurtulmak hem de para kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman Hiç beklemeden Akdoğan Hurdacılık’ı arayabilirsiniz. Akdoğan Hurdacılık hurdalarınızı günce hurda fiyatları üzerinden alır. Karşılığını peşin ve nakit olarak size takdim eder.
Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan Akdoğan Hurdacılık, size bir telefon kadar yakın. 05539863345 numaralı hattımızı arayarak bize ulaşın. Adresinize gelelim. Önceden fiyat bilgisi almak isterseniz değerlendirmek istediğiniz hurdalarınızın fotoğrafını bize yollayarak tahmini bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tam değerlendirme adresinizde hurdalarınız tartıldıktan sonra yapılıp net fiyat verilecektir.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat