istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


İstanbul’un Sultangazi ilçesinde ikamet ediyor ve bir hurdacı arıyorsanız tam yerindesiniz. Sultangazi Hurdacısı olan Akdoğan Hurdacılık 12 yıllık hizmetine devam ediyor. 50.Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eski Habipler Mahallesi, Gazi Mahallesi, Habipler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Malkoçoğlu Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi… Sultangazi’nin her yerindeyiz. Akdoğan Hurdacılık İstanbul’un hem Sultangazi İlçesinde hem de diğer tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Hurdanız mı var? Evinizde çok mu yer kaplıyor? Hem hurdalardan kurtulmak hem de para kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman Hiç beklemeden Akdoğan Hurdacılık’ı arayabilirsiniz. Akdoğan Hurdacılık hurdalarınızı günce hurda fiyatları üzerinden alır. Karşılığını peşin ve nakit olarak size takdim eder.
Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan Akdoğan Hurdacılık, size bir telefon kadar yakın. 05539863345 numaralı hattımızı arayarak bize ulaşın. Adresinize gelelim. Önceden fiyat bilgisi almak isterseniz değerlendirmek istediğiniz hurdalarınızın fotoğrafını bize yollayarak tahmini bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tam değerlendirme adresinizde hurdalarınız tartıldıktan sonra yapılıp net fiyat verilecektir.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat