sisli-hurdaci

sisli-hurdaci


İstanbul Anadolu Yakasının güzide ilçelerinden olan Maltepe’de Akdoğan Hurdacılık Siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Maltepe’de ikamet edip hurdacı mı arıyorsunuz? Hurdalarınızı iyi bir fiyata mı satmak istiyorsunuz? Aynı zamanda hurdalarınızın geri dönüşüme kazandırılmasını mı istiyorsunuz? O zaman Akdoğan Hurdacılık aradığınız firma. Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi… Maltepe’nin her mahallesi. Siz neredeyseniz biz oraya geliriz.


Akdoğan Hurdacılık tarafından her nevi hurdanız tam değerinde alınır ve bedeli size ödenir. Alınan hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. Hem siz değerli Maltepe sakinleri kazanırken hem de ülkemiz kazanır.
Akdoğan Hurdacılık müşteri memnuniyetini sağlamak için 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Hem Maltepe’de hem Anadolu Yakasının tüm ilçelerinde hem de Avrupa Yakasında faaliyetlerini sürdürmekte, müşterilerine hizmet vermektedir. 05539863345 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.Akdoğan Hurdacılık tarafından her nevi hurdanız tam değerinde alınır ve bedeli size ödenir. Alınan hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. Hem siz değerli Maltepe sakinleri kazanırken hem de ülkemiz kazanır.
Akdoğan Hurdacılık müşteri memnuniyetini sağlamak için 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Hem Maltepe’de hem Anadolu Yakasının tüm ilçelerinde hem de Avrupa Yakasında faaliyetlerini sürdürmekte, müşterilerine hizmet vermektedir. 05539863345 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat